ПРОДАЖ СУПЕРАВТОМАТІВ FRANKE

Найкращі ціни від офіційного дистриб’ютора.

ОРЕНДА СУПЕРАВТОМАТУ
FRANKE

Ми пропонуємо каву найвідоміших світових брендів Starbucks, Lavazza, Blaser та авторські, крафтові купажі свіже обсмаженої кави Avecoffee.

FRANKE A300

Sed feugiat porttitor nunc, non dignissim ipsum vestibulum in. Donec in blandit dolor. Vivamus a fringilla lorem, vel faucibus ante. Nunc ullamcorper, justo a iaculis elementum, enim orci viverra eros, fringilla porttitor lorem eros vel odio.

A300 - ЧУДОВА КАВА В МІНІМАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ

Обмежений простір ніколи не повинен бути причиною меншого задоволення. Новий A300 - це саме той момент, коли професійна кава стає доступною кожному. A300 ідеально підходить для невеликих офісів, університетів та інших місць з обмеженим простором.

НЕВЕЛИКА МАСА, ВІДМІННИЙ КАВОВИЙ СМАК

Franke A300 має безліч функцій і технологій, які дозволяють насолодитися кавою преміум-класу. Завдяки запатентованій системі нагрівання Franke та великому вибору налаштувань температури, A300 полегшує приготування еспресо та багатьох інших напоїв на професійному рівні.

МОЛОЧНА ПІНА, НЕНАЧЕ ЗРОБЛЕНА БАРИСТА

Не дозволяйте розміру вводити вас в оману: Franke A300 також оснащений нашим унікальним FoamMaster™ - і таким чином пропонує клієнтам необмежений вибір консистенції піни.

ПРОСТА СИСТЕМА PLUG & DRINK

Великий інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей та покрокові інструкції зроблять приготування смачної кави простіше, ніж будь-коли.

ХАРАКТЕРИСТИКИ A300

Еспресо                       150 чашек/година

Капучіно                   126 чашек/година

Латте                            125 чашек/година

Гаряче молоко             80 чашек/година

Гаряча вода                  99 чашек/година

Вага                                30 кг

Ширина x Глубина х Висота 340х560х600 мм

Ел. підключення 220-240V, 1L N PE, 50-60Hz, 16A, 2,4-2,75 kW

ІДЕАЛЬНА СИМФОНІЯ АКСЕСУАРІВ

KE200 - Компактний


Наш 4-літровий холодильник - ідеальне рішення для невеликих та середніх потреб. Модуль охолодження замикається, і його можна легко та швидко очистити вручну.

Chill & Cup


Chill & Cup - ідеальний дует, що складається з 5-літрового холодильника, що замикається, з підігрівачем чашок на 80 чашок.

Чарівник задоволення: ароматична станція

З автоматичною дозуючою станцією ви можете додавати в напої до трьох різних смаків - легко, швидко та якісно. Ви також можете використовувати його для створення запашних молочних напоїв, які дуже подобаються дітям.

Чудо об'єму від А-силуету

Чудовий букет ароматів кави повністю розкривається у попередньо підігрітих чашках. Елегантний підігрівач чашок - ідеальне доповнення до вашої кавомашини Franke.

FRANKE A800


Безпрецедентна мотивація


Модель A800 з її трьох-контурною системою та інтуїтивно зрозумілою концепцією керування дозволяє швидко обробляти великі обсяги замовлень. Завдяки інтегрованій технології FoamMaster ™, диспенсеру для шоколаду, до трьох кавомолок, додаткової ароматичної станції та творчого підходу оператора він робить багато - і виконує будь-який запит напою. 

Власний розмір з погляду місткості

Повністю автоматичний A800 призначений для швидкої та високоякісної доставки великої кількості напоїв. Готувати ідеальний еспресо, збивати молоко та одночасно готувати гарячий чай? Немає проблем завдяки професійній трьох-котельній системі. A800 справляється навіть із найбільшим натиском із вмілою безтурботністю.

EasyClean: автоматична система очищення

Автоматична система очищення EasyClean входить до стандартної комплектації. Це означає, що завжди дотримуються найсуворіші стандарти гігієни.
Чистота, підтверджена науковими дослідженнями: просте та швидке автоматичне очищення для зразкової гігієни.
Ефективний процес очищення: автоматичний процес з ручним заповненням рідини, що чистить, для максимальної зручності, безпеки та практичності.

FoamMaster™: фантастична якість молочної піни.

Стандартний FoamMaster™ гарантує ідеальну молочну піну щоразу, ніж у захваті.

  • Два види молока, два паралельні контури охолодження: ідеально підходить для різних видів молока.
  • Неперевершена якість молочної піни: різна консистенція та щільність, можливе художнє нашарування
  • Чудова стабільність: навіть при великих обсягах виробництва та найвищих вимогах
  • Безмежна творчість: поєднання напоїв із холодною чи теплою молочною піною чи холодним чи теплим молоком.

ХАРАКТЕРИСТИКИ A800

Еспресо 298 чашок/година

Капучіно 197 чашок/година

Латте 185 чашок/година

Гаряче молоко 165 чашок/година

Гаряча вода 184 чашок/година

Вага 52 кг

Ширина x Глибина х Висота 340х600х730 мм

Ел.підключення 220-240V, 50-60Hz 16A, 2,6-3,0 kW