Телеметрія

Розвиваючи вендингові рішення, наша компанія пропонує комплексний супровід мережі торгових автоматів засобами телеметрії.

В даний час системи віддаленого доступу використовуються переважно для передачі даних в цілях контролю, планування, обслуговування торгового автомата та оптимізації продажів. Оператор може в будь-який час контролювати наявність кожного виду продукту, об’єм продажів у різні періоди часу, перевіряти  наявність розмінних грошей, а також змінювати ціни на окремі продукти та здійснювати оновлення програм, що дозволяє оператору уникати простоїв торгового автомату та постійно оптимізувати товарообіг.

Завдяки швидкій передачі та обробці даних оператор може вчасно наповнювати торговий автомат тими продуктами, які особливо користуються попитом в тій чи іншій точці, а також видалити менш прибутковий товар. Крім цього, система дозволяє оператору видаляти помилки та несправності в торговому автоматі,  не  залишаючи свій офіс. При більш серйозних неполадках технічний персонал отримує попередню діагностику проблеми з вказівкою необхідних запасних частин для ремонту торгового автомата на місці.

Таким чином, телеметричне рішення є важливим маркетинговим інструментом у вендингу, що дозволяє значно скоротити витрати та підвищити ефективність роботи оператора. Вендингові компанії, що  використовують систему телеметрії, відмічають на сьогоднішній день ріст товарообігу на 25 -30 % тільки завдяки цій системі. Згідно з дослідженнями американського аналітичного інституту  Harbor Research Institute,  до кінця 2010 року більш чим 50 мільйонів торгових автоматів у всьому світі будуть обладнані системою віддаленого доступу.

В даний час наша компанія проводить тестування продукта "Вендинг. Телеметрія". Залишити заявку на придбання пакета "Вендинг. Телеметрія" можна за адресою sales@avecoffee.com