Компанії та бренди

greyКомпанія N&W Global Vending являється світовим лідером в галузі розробки та виробництва кавових та снекових торгових автоматів.

Компанія випускає вендингові автомати під торговою маркою NECTA. Більш чим 80% європейського ринку автоматизованої торгівлі належить автоматам NECTA.

Торгове обладнання N&W Global Vending  має сертифікат якості ISO 9001:2000.  Крім цього, компанія N&W Global Vending являє собою єдину мануфактуру, що має екологічний сертифікатт ISO 4000.

Сайт компанії  http://www.nwglobalvending.com


grey Saeco International Group S.p.A. 

являється одним із провідних  розробників, виробників і 

продавців кавових машин для домашнього і  професійного користування. Заснована в 1981 році, Saeco  на сьогоднішній час,  міжнародна корпорація з 16 дочірніми підприємствами в Європі, Латинській Америці, Австралії, Азії та мережею імпортерів більш чим у 60 країнах світу.

Saeco International Group S.p.A.  завжди докладала    зусилля аби поліпшити життя людей, зробити його легшим та приємнішим завдяки своїй інноваційній продукції.   В 1985 році компанія виробляє автоматичні кавові машини і  з тих пір вдосконалює дані унікальні винаходи.

 В групу компаній Saeco International Group   входять наступні  компанії: Gaggia, Spidem, Saeco.

 Відчуваючи еспресо – девіз компанії, яка внесла  пристрасть в кавову культуру, ставши синонімом  істинного італійського стилю.

Сайт компанії  http://www.saeco.it


grey Gaggia S.p.A. -  італійська компанія, виробник професіональних кавових машин для дому та офісу, ім’я Gaggia є синонімом традиції та надійності у всьому світі.

Компанія була заснована у 1948 році Ачілем Гаджіа, людиною, якій ми сьогодні зобов’язані успіхом еспресо у всьому світі. Саме він 5 вересня 1938 року отримав патент № 365726, одночасно з яким народилася сучасна кавова машина, що виключала застосування пари для приготування еспресо.

За кілька десятиліть кавові машини GAGGIA змінилися від традиційних, де тиск подавався до поршня з допомогою важеля, в повністю автоматичний апарат, який  при простому натиску кнопки, меле кавове зерно, дозує та готує неповторний  еспресо.Подібне диво можна знайти в серії автоматичних кавових машин TITANIUM , яка являє собою технологічну досконалість, народжену багаторічним досвідом компанії GAGGIA .

Сайт компанії  http://www.gaggia.it


grey

Щоденне задоволення, Задоволення Covim !

Кавова компанія Covim знаходиться в Італії ( Генуя) .

Виробничі лінії компанії обладнані найсучаснішим устаткуванням з обсмалювання  кавових зерен.

Акуратний та правильний вибір кави на кращих плантаціях світу, постійний контроль якостізерен та мудре змішування різних сортів гарантують найвищу якість кавових напоїв.Саме завдяки цим факторам Covim  є лідером з виробництва кави в сегменті   Premium .

Сайт компанії  http://www.covimcaffe.it


7

Завод «МАЯК-КАП» –виробництво європейського рівня, як по якості продукції, так і по стандартам обслуговування Клієнтів.

 «МАЯК-КАП» являється найбільшим в Україні спеціалізованим виробником високоякісних картонних стаканів та ємностей з багатокольоровою поліграфією для холодних, гарячих напоїв, попкорна,  морозива та інших продуктів харчування. Завод виготовляє продукцію на сучасному   високопродуктивному технологічному обладнанні від найавторитетнішої з 50 – літньою історією компанії  « Paper Machinery Corporation ». Вся продукція виготовляється із спеціального комбінованого матеріалу від передових світових виробників. Вона структурно складається із шарів чистоцелюлозного картону та поліетилену, що не містять хлор. Продукція заводу абсолютна безпечна для здоров ’ я дорослих та дітей, через властивість непроникності  вологи та жиру до упакованих  продуктів харчування і напоїв.

Сайт компанії  http://mayakcup.kiev.ua


7

Італійська компанія " ProntoFoods " виробляє високоякісні наповнювачі для кавових автоматів  під торговою маркою RISTORA . Продукція компанії ідеально підходить для використання в  кавових вендингових автоматах, завдяки чому " ProntoFoods " став світовим лідером з  постачання інгредієнтів  у вендинговому сегменті.

Сайт компанії http://www.prontofoods.it