Оплата в торгових автоматах

В мережі торгових автоматів  Вендингової компанії "AVE COFFEE" Ви маєте можливість оплачувати улюблені напої та снеки найбільш  зручним для Вас способом.

Для Вашого комфорту ми постаралися передбачити всі можливі варіанти оплати з використанням найновіших  інноваційних технологій :


  1. Оплата е лектрон ним  депозитн и м ключ е м AVEKEY;
  2. Безготівкова оплата;
  3. О плата готівкою .

Оплата е лектрон ним  депозитн и м ключ е м AVEKEY  


Е лектрон ний  депозитн ий  ключ  AVEKEY – це інноваційна технологія оплати у  кавових та снекових автоматах NECTA.  З новим депозитним ключем Ви можете купувати  напої та снеки без зайвих турбот : дрібні купюри Вам більше не знадобляться, а також не буде необхідності у здачі при розрахунках за покупки.

AVEKEY поповнюється у всіх автоматах нашої вендингової  мережі купюрами будь-якого номіналу. Вартість вибраного Вами напою або снеку автоматично списується платіжною системою автомата з суми розміщеного депозиту.

Замовте безкоштовно е лектрон ний  депозитн ий  ключ  AVEKEY у представника компанії за телефоном  +38-044-223-76-30.


Безготівкова оплата


Надаючи  високий рівень сервісу клієнтам, наша компанія пропонує скористатися можливістю безготівкової оплати за випиті напої із кавового автомату.
Даний варіант розрахунку підходить прогресивним клієнтоорієнтованим компаніям, співробітники,гості та клієнти яких мають можливість безкоштовно насолоджуватися неперевершеними кавовими напоями, приготовленими із зернової кави.

Спеціально для таких клієнтів ми розробили нову інноваційну програму " AVE +" установки кавових та снекових автоматів NECTA   на індивідуальних цінових умовах.


О плата готівкою


При установці автоматів в громадських місцях з великим потоком людей, наша компанія пропонує варіант оплати готівкою за випиті напої та снеки. Оплата в автоматах відбувається з використанням приймача купюрів, який приймає купюри номіналом 1, 2, 5 гривень, та приймача монет, який приймає монети номіналом 10, 25, 50 копійок та 1 гривня. Здача видається автоматично монетами в 25 і 50 копійок.